Чорапи за халтери Lacelove црвени

669,00 мкд

• Сексапилни чорапи Lacelove
• црвени, со цветен чипкаст дезен – привлекуваат внимание
• чорапите не се самодржечки – ќе изгледаат неверојатно со појас за халтери од истата колекција
• еластична материја – ќе обезбеди комфор (85% полиамид, 15% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.