Чорапи за халтери S101 црвени

539,00 мкд

• црвени чорапи за халтери од 15 DEN
• совршен финиш на бутовите без чипка
• сјаен најлон материјал
• совршено мек материјал за сигурно прицврстување во подвезици
• фини материјали, меки на допир (80% полиамид, 20% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.