Чорапи за халтери Darkie црни

• црни зачинети чорапи со халтери
• мрежа од подебел материјал – изгледа одлично
• мек и сјаен материјал на бутовите
• чорапите не се самодржечки
• нежен на допир, издржлив и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.