Чорапи за халтери Heartia црни

• зачинети чорапи во класичен стил – гаранција за врела атмосфера во спалната соба
• секси, еластична дантела на рабовите
• вметнато парче од мрежа со мотив на срце – прекрасно, со допир на сензуалност
• чорапите не се самоподдржувачки
• извонредна мекост и еластичност
• состав на материјалот: 85% полиамид, 15% еластан

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.