Чорапи за халтери Loventy црвени

• фантастични халтер чорапи со секси дизајн
• изработени се од материјал со боја на кожа
• бутот е украсен со црвена чипка
• чорапите не се самодржливи
• еластичен материјал кој се прилепува на ногата (89% полиамид, 11% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.