Чорапи за халтери S800 црвени

499,00 мкд

• заводливи, црвени чорапи
• еластичен појас на горниот дел
• чорапите не стојат сами
• совршено спој со колекцијата Heartina
• многу удобна ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.