Чорапи за халтери Sugestina црни

669,00 мкд

• нежни, универзални чорапи за халтер во боја на кожа – совршено прилегаат на ногата
• сензуална бордо чипка во комбинација со црна ткаенина
• цветен кадифен дезен на бутовите додава елеганција на моделот
• чорапите не стојат сами
• материјал многу пријатен на допир (94% полиамид, 6% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.