Хулахопки P101 виолетови

579,00 мкд

• Виолетови хулахопки од 20 ДЕН
• дизајн без препони за поголема удобност
• сјаен најлон материјал
• проѕирен материјал до половината – ист како и на нозете
• фини материјали, меки на допир (80% полиамид, 20% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.