Хулахопки P211 беж

799,00 мкд

• Хулахопки со боја на кожа од 20 DEN
• изложен дизајн со поголем отвор за поголема удобност
• украсен дезен на гаќички на задникот и отворот
• декоративна црна линија на задниот дел на нозете
• сјаен најлон материјал
• фин материјал, мек на допир (80% полиамид, 20% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.