Хулахопки S123 црни S/M/L

1.299,00 мкд

• сензуални хулахопки S123
• отворен меѓуножје – пикантен дизајн
• печат на хулахопките – интригантен мотив
• изузетно флексибилен материјал – обезбедува совршено прилагодување и истакнува женствените облици (90% најлон, 10% еластан)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.