Самодржечки мрежести чорапи S605 бели

799,00 мкд

• бели самодржечки мрежасти чорапи од 20 DEN
• Чипката на бутовите содржи силиконски ленти од внатрешната страна
• блескав мрежен најлон материјал
• силиконските ленти на бутот не бараат носење оглавици и подвезици
• фини материјали пријатни на допир (80% полиамид, 20% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.