Самодржечки чорапи S305 црвени

799,00 мкд

• црвени самодржечки чорапи од 15 ДЕН
• чипка на бутот со силиконски ленти
• сјаен најлон материјал
• силиконските ленти на бутот не бараат носење оглавици и подвезици
• фини материјали, меки на допир (84% полиамид, 16% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.