Секси долен веш 2-делен сет Badossa црн

• елегантен сет со откриени препони!
• тврда чипка околу градите – многу секси
• градник со жица без корпи – ги крева градите
• отворена танга со украси од јака чипка на задникот!
• тенки прерамки – ја издолжуваат силуетата
• еластичен и мек материјал (44% полиамид, 56% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.