Секси долен веш 2-делен сет Diyosa црн

• секси женски веш Diyosa
• прилагодливи прерамки совршено се прилагодуваат на твоето тело
• закопчување на повеќе нивоа на задната страна – совршено за вашата големина
• градникот е изработен од мек материјал – многу удобна варијанта
• прерамките ги украсуваат градниците и тангите – многу предизвикувачки
• тангата е украсена со тантела – привлекува внимание
• комплетот вклучува – градник и танга
• нежен и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.