Секси долен веш 2-делен сет Elianes црвен

1.869,00 мкд

• сетот Elianes составен од градник и танга
• повеќестепено закопчување и прилагодливи прерамки – обезбедуваат совршено прилагодување
• цветен чипкаст украс – замамен дизајн
• срце кое ги поврзува чашките – интересно решение
• златен привезок – детаљ кој привлекува внимание
• флексибилна ткаенина – обезбедува удобност во секоја ситуација
• состав на материјалот: 90% полиамид, 10% еластан

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.