Секси долен веш 2-делен сет Giselia син

2.149,00 мкд

• женски веш сет Giselia кобалтно сино боја
• градник со жичени корпи и длабоко деколте – прекрасно ги истакнува градите
• украсен скапоцен камен помеѓу градите
• удобно закопчување на вратот и грбот – може да се прилагоди на телото
• прилагодливи прерамки
• женска тантела – шик и стил
• секси гаќичките го истакнуваат струкот и колковите
• флексибилен и мек материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.