Секси долен веш 2-делен сет Glandez црн

• Комплетот Гландез составен од танга и сутиен
• повеќестепено закопчување и прилагодливи прерамки – совршено прилагодување гарантирано
• жици во чашките и ремен околу вратот – совршено ги истакнуваат градите
• сјајна закачалка – интересен детал
• еластична ткаенина, кадифени прерамки – обезбедуваат ваша удобност (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.