Секси долен веш 2-делен сет Kokietta црн

• градник и гаќички од проѕирен материјал – класична елеганција
• украс со пеперутка на местото каде што прерамките се вкрстуваат на задната страна
• прилагодливи прерамки на рамената – совршено се вклопуваат
• прицврстување на повеќе нивоа на задната страна
• триаголни корпи на градникот
• светкав приврзок меѓу градите
• комплетниот сет е украсен со цветни орнаменти
• многу пријатен материјал на допир (90% полиестер, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.