Секси долен веш 2-делен сет Lonesia црвен

2.149,00 мкд

• црвен Lonesia женски комплет за перење: градник и гаќички
• градник со жичени корпи – одлично ги држи градите и ги става во преден план
• широки прерамки – удобни и елегантни
• прилагодливо закопчување на задната страна
• украсен скапоцен камен помеѓу градите
• секси танга – изгледа совршено на колковите и задникот
• материјал пријатен на допир (60% полиестер, 40% полиамид)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.