Секси долен веш 2-делен сет Millagro црн

1.579,00 мкд

• извонреден сет со посебен шарм
• црна боја – изгледа совршено на потемна и посветла кожа
• нежните прерамки се прилагодливи
• проѕирен материјал со чипкени орнаменти
• заводлив рез на градите, задникот и под стомакот
• гаќите се украсени со елегантен привезок – совршен изглед
• сетот вклучува: градник и гаќички
• високо еластичен материјал со совршена мекост (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.