Секси долен веш 2-делен сет Raquelia црн

• чувствителен сет составен од градник и шорцеви
• прилагодлив оковратник кој се протега низ торзото убаво опфаќа околу струкот
• прилагодливи прерамки и повеќестепено затворање на грбот – совршена прилагодливост
• провидни чашки со жици – истакнати гради
• машна на стомакот која привлекува внимание
• врвот на шорцевите од чипка украсен со сјајна закачалка
• флексибилен материјал (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.