Шорц-гаќички Bluellia сини

729,00 мкд

• секси бежово сини шорц гаќички
• нијансата на сина проѕирна чипка одлично се вклопува со бојата на нежната женска кожа
• го откриваат задникот како танга
• украсен засек на задната страна и приврзок на предната страна
• пријатен и еластичен материјал – се прилепува на задникот (44% полиамид, 56% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.