Танги Heavenlly бели

729,00 ден

• Heavenlly женствена танга
• многу женствен класичен крој – го нагласува задникот
• мал скапоцен камен како украс на предната страна
• комбинација од прекрасна цветна чипка и нежна мрежа
• убаво обрабени рабови – секој детал е важен
• многу мека ткаенина, пријатна на допир
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.