Танги Mettia црвени

899,00 ден

• темноцрвени Mettia танга гаќички
• заводлива чипка од уникатен материјал
• фенси прерамки напред и на задник – многу секси!
• материјал многу мек на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.