Танги Nadines plava

669,00 ден

• танга гаќички со животински принт на предната страна
• многу женствен и симпатичен крој
• секси прерамки со чипка на задникот
• украсен скапоцен камен над задникот
• материјал многу мек на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.