Топ и гаќички Nudelia Neon Pink

1.189,00 ден

• многу интригантен сет
• одличен крој – гаранција за удобност
• прилагодливи прерамки – совршен фит
• прилагодливо акопчување на грбот – уште поголема удобност
• интересна комбинација на розови пруги – прекрасен изглед!
• златниот конец вткаен во материјалот додава шарм
• сетот се состои од топ и гаќички
• многу пријатен материјал
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.