Топ Mibelia црн

2.259,00 ден

• мрежест нежен црн горен дел со отворени корпи Mibelia
• корпи со жица – убаво ќе ги држат твоите гради
• прилагодливи прерамки на горниот дел од предната страна – за совршено прилагодување и изглед на градите
• прилагодливо закопчување на задната страна
• закопчување на задниот дел на вратот
• привезок на вратот и метален украс меѓу градите
• фина и малку еластична ткаенина (85% полиамид, 15% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.