Неглиже и танги Delishya црн

• црна Delishya неглиже со лелеав крој
• оригинален чокер со машничка го украсува вратот
• секси прерамки на грбот – ќе бидеш неодолива
• прилагодливи прерамки напред и назад – совршено прилагодување
• прицврстување на повеќе нивоа на задната страна
• полни полу корпи со жица – совршено ќе ги поддржат твоите гради
• машничка ад градите
• проѕирен материјал со сатенски рабови
• Вклучена е еротска танга
• фин материјал, многу пријатен на допир (100% полиамид)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.