Неглиже и танги Marrbel црн

1.979,00 мкд

• ноќница Marrbel со симпатична танга во пар
• лелеавиот крој на ноќницата сензуално го открива задникот
• проѕирен материјал – буди бујна имагинација
• машничка на градите – многу шармантно
• тенка чипка на рабовите
• прилагодливи прерамки – совршено удобни
• комплетот вклучува и соодветна танга со привезок од бижу
• еластичен и пријатен материјал на допир (85% polyamide, 15% elastane)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.