Неглиже и танги Redessia црвен

• секси неглиже и танги направени од комбинација на нежна црвена чипка и црн прозирен материјал
• приспособливи прерамки украсени со сатенски машнички – очаровителен детал
• црна машничка помеѓу градите е шармантен додаток
• закопчувањето на градникот е помеѓу градите
• прозирни кошнички – суптилно и секси истакнати гради
• цветен дизајн и украсни рабови со ефект на трепки
• тангата е украсена со сјајна декорација
• материјалот е мек на допир (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.