Неглиже и танги Serafia црн

2.469,00 мкд

• црно неглиже и танга Серафиа
• чипкан појас со повеќестепено затворање и приспособлива јаже за вратот – совршено прилагодување
• завршници од чипка за привлекување внимание
• цветен лент околу струкот – ќе го истакне твојот стас
• провиден материјал – пријатен на допир (94% полиамид, 6% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.