Неглиже Sedila црн

• неглиже и еротска танга со шлиц
• удобен градник со триаголни чашки – удобен и секси
• сребрен привезок на градите – елегантен изглед
• процепите на предниот дел завршуваат со чипка
• прилагодливи прерамки вкрстени одзади – слатки, удобни и лесно прилагодливи
• длабоко деколте на грбот – го открива грбот многу секси
• лесен и мек материјал – нежно паѓа на телото
• еротска танга со шлиц – удобна и многу зачинета
• материјал погоден за кожата (85% полиамид, 15% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.