Кимоно Diyosa црн

• феноменално женско кимоно
• црн сатенски појас – удобно ја нагласува твојата половина
• интересна декорација на тантела на рабовите – изгледа совршено елегантно
• секси сатенска машничка на грбот
• мек материјал со совршена еластичност (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.