Кимоно Giully црн

• комбинација од проѕирен материјал, кадифен дезен и женствена чипка – тотално секси!
• сатенска чипка на половината
• наметката го покрива задникот – ја открива убавината на нозете
• еластичен материјал кој се прилагодува на фигурата (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.