Кимоно и tange Alluria црн

• елегантна наметка
• предниот дел и ракавите се изработени од цветна чипка
• проѕирен материјал од страните и од задната страна
• наметката е врзана со треперлив сатенски појас
• Вклучена е танга од тантела
• нежен и еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.