Кимоно и tange Miamor црн

• секси кимоно со чипкани ракави
• нежна ткаенина и совршени детали – чисто задоволство!
• чипката на рамењата додава многу шарм
• рабовите се украсени со фантастична трака – совршени детали
• сатенскиот појас изгледа одлично и овозможува целосна прилагодливост
• прилагоден, едноставен танга вклучен
• еластична и пријатна ткаенина
• состав на материјалот: 85% полиамид, 15% еластан

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.