Наметка Cobaltess син

2.739,00 мкд

• шармантна наметка во кобалтно сина нијанса
• проѕирен материјал – твојата фигура ќе биде многу суптилно и секси истакната
• црн сатенски појас – совршен за истакнување на женственоста на струкот
• цветен чипкен дезен – тешко дека ќе може да го тргнш погледот од него
• рабовите се украсени со трепкаста чипка
• еластичен материјал, многу погоден за кожата (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.