Ноќница и танги Medilla црна

• неверојатно шармантна црна спаваќица и танги Medilla
• класичен крој – совршено ќе го истакне женската убавина
• повеќестепено затворање за идеално прилагодување
• цврсти чашки и удобна вратоврска – за истакнување на градите
• минималистички привезок – со вкусен детаљ
• материјали пријатни на допир и еластични – за вашата удобност (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.