Ноќница и танги 810-CHE-1 црна

• секси црна ноќница
• заводлив тесен крој – истакнува ги женските облини
• прекрасна чипка на горниот дел
• прилагодливи прерамки – совршено прилепуваат кон телото
• нежни целосни кошнички – фантастично ги истакнуваат градите
• фина танга, вклучена во пар
• многу нежен и еластичен материјал (85% полиамид, 15% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.