Ноќница и танги 862-CHE-1 црна

• проѕирен материјал со чипка на рабовите
• прилагодливи прерамки – совршени за твоето тело
• нежни полни корпи – градите изгледаат одлично!
• беж материјал на корпите – брадавиците не се гледаат
• деколте украсено со тантела
• шармантна декорација помеѓу градите
• интригантни странични процепи
• производот вклучува ноќница и танга
• мек и совршено еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.