Ноќница и танги Bowessa црна

• мека црна ноќница и танга
• прилагодливи прерамки – совршено лесно ќе ги прилагодиш
• машна на рамената и чипка го красат деколтето
• меѓу градите свети метален украс
• црна трака околу половината со машна – елегантно нагласете ја вашата половина
• комбинација од два проѕирни материјали – обични и со точки
• танга во класичен крој со симпатичен привезок
• еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.