Ноќница и танги Eloissa црна

• убава ноќница во комбинација со танга
• прилагодливи прерамки на рамената и закопчување на повеќе нивоа на грбот
• отворен грб – неодолив ефект
• длабок V израз на деколтето – многу флертувачки!
• нежни прерамки на деколтето – ги нагласува градите
• градите и задникот се украсени со тантела
• сатенски материјал
• пријатен материјал со исклучителна флексибилност (95% полиестер, 5% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.