Ноќница и танги Heartina црвена

1.979,00 мкд

• секси ноќница со преслатки детали
• чипканите корпи одлично ги откриваат градите
• прилагодливи прерамки – за совршено приспособување на телото
• корпите со жица суптилно ги истакнуваат градите
• цирконско камче (NickleFree) и сатенска машничка меѓу градите
• цветна чипка на предната и задната страна
• сензуално откриен стомак, грб и задник
• танга гаќички се дел од комплетот
• мека, идеално растеглива ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.