Ноќница и танги Idillia црна

1.809,00 мкд

• ноќница направена од мазен материјал и чипка
• суптилно деколте и ракави – изгледа сензуално и невино
• прекрасно ги изложува градите
• долен дел обложен со широка тантела
• Вклучени се танга гаќички од мазен материјал
• пријатна на допир, еластична ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.