Ноќница и танги Loventy црвени

• нежна ноќница со танга во совршена боја
• прилагодливи прерамки и закопчување повеќе нивоа – совршена удобност
• исечок на грбот – многу заводлив детал
• еластични прерамки и проѕирни корпи – украси кои привлекуваат внимание кон градите
• сребрена декорација помеѓу градите
• цветна тантела ги украсува градите, грбот и рабовите – супер секси изглед
• танги кои го нагласуваат задникот – ова ќе ја подигне температурата во собата!
• еластичен црвен материјал – совршена растегливост (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.