Ноќница и танги Lovica црвена

1.979,00 мкд

• секси ноќница во интензивна, црвена боја
• мек материјал со прекрасен сјај
• прилагодливите прерамки гарантираат совршено вклопување
• корпите со жица суптилно ја нагласуваат градите
• симпатична машничка и ситен бисер меѓу градите
• цветната чипка додава многу женски шарм
• Вклучени се соодветни танга гаќички
• фина и еластична ткаенина
• состав: 95% полиамид, 5% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.