Ноќница и танги Millagro црна

• проѕирна ноќница со извонредна декорација од чипка
• прилагодливи прерамки на рамената
• меки прерамки за врзување на грбот
• ткаенината нежно паѓа и го покрива задникот – создава wow ефект!
• чипка и исечок на градите – изгледа уште попредизвикувачки
• блескав детал помеѓу градите
• удобен крој на тангата гарантира удобност и го нагласува задникот
• производот вклучува ноќница и танга
• еластичен материјал со висок степен на мекост (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.