Ноќница и танги Renelia црна

• полни корпи на градник – совршено ги истакнува градите
• подесиви прерамки на рамената и закопчување на три нивоа на грбот – целосна удобност
• украсен привезок меѓу градите – многу шармантно
• проѕирниот материјал е многу предизвикувачки за телото
• мек и еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.