Ноќница и танги Softily црна

• секси ноќница од проѕирен материјал и соодветна танга
• божестрвен изглед на прилагодливите прерамки околу вратот
• убаво украсени деколтеа
• откриен грб
• тенок двоен појас под градите го стеснува струкот
• невообичаено софистициран дизајн
• проѕирен материјал во совршена нијанса на црна боја
• многу висококвалитетен материјал кој е пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.