Ноќница и танги Vanessme црни

• ноќница и танга во вечно модерна црна боја со бордо-црвена чипка
• сензуален рез на грбот – привлекува внимание
• удобен и женствен крој
• прилагодливи прерамки за рамо – ќе обезбедат совршена удобност и изглед
• еластичен материјал – гарантира удобност при носење (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.